Rafał Gręźlikowski - podróżnik o jednej nodze daje naszym rowerom niezły wycisk

Rafał Gręźlikowski to ekstremalny podróżnik rowerowy o jednej nodze, który na naszym rowerze Peleton 8 speed dokonuje rzeczy niebywałych. Przeczytajcie koniecznie o jego 7 tygodniowej wyprawie po Szkocji, morderczych podjazdach na Podhalu czy nocowaniu w opuszczonych ruinach na Dolnym Śląsku.

Przeczytaj więcej
LOCA x TRAGEDIA BRESLAU racing team

Tragedia Breslau to największa w Polsce grupa skupiająca osoby ze środowiska ostrokołowego. Od czerwca 2017 sponsorujemy czterech czołowych zawodników, którzy na naszych ramach startują w krajowych i międzynarodowych wyścigach.

Przeczytaj więcej
Ostrym kołem ze Śląska na Mazury? Czemu nie!

Oskar Szwan to student Politechniki Wrocławskiej i rowerowy konstruktor, który w sierpniu 2017 ruszył w trasę z Piekar Śląskich na Mazury na solidnie obciążonym rowerze typu ostre koło naszej produkcji. Czy jego wyprawa się powiodła? O tym przeczytacie w tym artykule.

Przeczytaj więcej
Nasi klienci potrafią nas zadziwić

Nasi klienci potrafią nas zadziwić swoimi rowerowymi dokonaniami. Rowery Loca jeżdżą w Hong Kongu, Izraelu i wielu europejskich krajach. Wiele z nich było także testowanych w terenie, na długich trasach poza miastem. Polecamy kilka wybranych historii naszych klientów:)

Przeczytaj więcej