Chce się żyć - czyli Loca Bikes w Esquire

Jeśli lenistwo, to tylko na... wykonywanych ręcznie i na zamówienie klienta polskich rowerach Loca Bikes - tak chwali i poleca wykonywane przez nas rowery miesięcznik Esquire - ekskluzywny magazyn dla mężczyzn, którego nowy numer w sprzedaży już od dzisiaj można znaleźć w kioskach.

Loca Bikes znalazły się tym samym wśród siedmiu grzechów, na które według Esquire można sobie pozwolić w najbliższym czasie. W artykule Loca Bikes za lekkość i szybkość chwali m.in. Borys Szyc, któremu dziękujemy za słowa uznania pod naszym adresem. I polecamy oczywiście lekturę całego magazynu Esquire. Naprawdę, po takich pochwałach: chce się żyć!O BLOGU

Na tej stronie zebraliśmy opinie na temat naszych rowerów. Przeczytaj co sądzą o nas eksperci z branży, media i przede wszystkim nasi klienci.

Loca Bikes to wrocławska manufaktura rowerowa. Od 2016 roku wyprodukowaliśmy kilkaset spersonalizowanych rowerów i możemy śmiało powiedzieć, że trochę już na ten temat wiemy. W ramach bloga chcemy się tą wiedzą dzielić i zarażać Was rowerową pasją. Znajdziecie tu liczne porady, a także artykuły o kulturze rowerowej i historii kolarstwa.

SUBSCRIBE & FOLLOW

FIND US ON FACEBOOK

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium