Dlaczego warto wybrać spersonalizowany rower miejski Loca Bikes?

O korzyściach płynących z przemieszczania się po mieście rowerem, środkiem lokomocji alternatywnym dla samochodu i transportu zbiorowego, wiadomo już powszechnie. 

Zdrowie, zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne, oszczędność czasu i lepsza forma fizyczna – to tylko niektóre zalety wyboru tego stylu życia. 

Dlaczego warto wybrać spersonalizowany rower miejski stworzony przez Loca Bikes i jakie są jego zalety w porównaniu z ofertą dostępną na rynku?

(fot. Tomek Tuz Instagram)

#1 Indywidualizm

Loca Bikes są rowerami tworzonymi „na miarę” każdego klienta zainteresowanego ich zakupem. Wiemy, jak ważne jest dla nich poczucie wyjątkowości i indywidualizm w świecie powszechnej unifikacji, dlatego dopasowujemy wszystkie elementy roweru zgodnie z przyzwyczajeniami i preferencjami naszych klientów. 

Nasza praca rozpoczyna się więc od szczegółowej rozmowy – dzięki temu poznajemy każdą osobę szukającą wyjątkowego roweru na zamówienie i możemy stworzyć dla niej faktycznie pojazd marzeń.

#2 Zaangażowanie

O wyjątkowości procesu tworzenia rowerów Loca Bikes opowiadali już nasi dotychczasowi klienci. Dołączmy do nich opinię Tomka Tuza, który zgodził się opowiedzieć o specyfice pracy w naszej manufakturze: 

Chłopaki dają odczuć, że rower jest naprawdę przygotowywany dla Ciebie i nie jesteś n-tym klientem, tylko tym jednym, z którym współpracują bezpośrednio i z pełnym zaangażowaniem.

#3 Odpowiedzialność

Rowery na zamówienie Loca Bikes chcemy tworzyć w zgodzie z wartościami, które są dla nas ważne:

  • świadomą konsumpcją,
  • ograniczeniem szkodliwego wpływu na środowisko,
  • współpracą z producentami, którzy także zachowują zasady fair trade.

Sami jeździmy więc codziennie na rowerach, zmniejszając w ten sposób zanieczyszczenie powietrza w wielkim mieście, jakim jest Wrocław. 

Proces produkcji staramy się przeprowadzać jak najmniej wpływając na środowisko naturalne, a poszczególne części roweru kupujemy tylko od producentów, co do których mamy pewność uczciwego funkcjonowania na rynku.

#4 Jakość

Doświadczenie wielu lat spędzonych na jeździe na rowerach i nad ich naprawą lub ulepszaniem, dało nam wyjątkową orientację w ofercie poszczególnych producentów części do rowerów. Dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi, odpowiedzialnymi firmami, jak Shimano, Schwalbe, Selle Royal, Sapim, Novatec lub Tange. 

Kupowane od nich części pozwalają nam na wykonanie rowerów idealnie reagujących na każdy ruch i decyzję użytkownika, wyjątkowo lekkich i zwrotnych, dzięki którym przemieszanie się po mieście staje się prawdziwą przyjemnością. 

Wiemy więc, że nie używamy przypadkowych elementów składowych, które mogą szybko się popsuć lub zawieść w trakcie jazdy. Dajemy sobie i naszym klientom poczucie bezpieczeństwa.

(fot. Tomek Tuz, Instagram)

#5 Wsparcie

Wypuszczenie spersonalizowanego roweru z manufaktury Loca Bikes, nie kończy dla nas kontaktu ani z klientem, ani z produktem. Każdy rower jest dla nas wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, dlatego służymy zawsze wsparciem posprzedażowym dla naszych odbiorców na każdym etapie eksploatacji roweru. Możesz liczyć na naszą pomoc, serwis i porady.

Jeśli widzisz ludzi, którzy mają tę pasję, oddają się temu co robią i robią to naprawdę dobrze, masz ochotę stać się tego częścią. Jeździć na rowerze złożonym specjalnie dla Ciebie, spersonalizowanym tak, aby idealnie dopasował się do Twoich oczekiwań i wymagań. I odpowiadać na miliony pytań ludzi na ulicy, kiedy na nim jedziesz - co to za rower, a czy lekki, a ile przerzutek, jak się jeździ. Te pytania sprawiają ogromną przyjemność, podobnie jak sama jazda – podsumowuje korzyści z posiadania spersonalizowanego roweru Justyna Rawa, kolejna usatysfakcjonowana klientka Loca Bikes.

Jeśli marzysz o spersonalizowanym rowerze uszytym na miarę i wyrażającym Twoją osobowość, to napisz do nas na hello@locabikes.com lub zadzwoń na numer 690433252.

O BLOGU

Na tej stronie zebraliśmy opinie na temat naszych rowerów. Przeczytaj co sądzą o nas eksperci z branży, media i przede wszystkim nasi klienci.

Loca Bikes to wrocławska manufaktura rowerowa. Od 2016 roku wyprodukowaliśmy kilkaset spersonalizowanych rowerów i możemy śmiało powiedzieć, że trochę już na ten temat wiemy. W ramach bloga chcemy się tą wiedzą dzielić i zarażać Was rowerową pasją. Znajdziecie tu liczne porady, a także artykuły o kulturze rowerowej i historii kolarstwa.

SUBSCRIBE & FOLLOW

FIND US ON FACEBOOK

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium