Peleton Gold doceniony przez Rowerowe Porady

Łukasz Przechodzień prowadzący najpopularniejszego bloga poświęconego rowerom w Polsce - Rowerowe Porady - wybrał rower na zamówienie Loca Bikes Peleton Gold jako jeden z siedmiu, które sam by kupił. Dziękujemy!

Łukasz Przechodzień, który prowadzi bloga Rowerowe Porady, to specjalista w swojej dziedzinie, tym bardziej więc cieszy nas jego uznanie. Blog istnieje od 2010 roku, powstał z osobistej pasji rowerowej pana Łukasza i zdobył sobie rzeszę wiernych czytelników. Wymieniając rower na zamówienie Peleton Gold wśród siedmiu najlepszych na rynku, pan Łukasz zestawił go z takimi modelami, jak Specialized Bicycles AWOL comp czy NS Bikes RAG+, co bardzo nam schlebia, więc raz jeszcze dziękujemy za uznanie. O BLOGU

Na tej stronie zebraliśmy opinie na temat naszych rowerów. Przeczytaj co sądzą o nas eksperci z branży, media i przede wszystkim nasi klienci.

Loca Bikes to wrocławska manufaktura rowerowa. Od 2016 roku wyprodukowaliśmy kilkaset spersonalizowanych rowerów i możemy śmiało powiedzieć, że trochę już na ten temat wiemy. W ramach bloga chcemy się tą wiedzą dzielić i zarażać Was rowerową pasją. Znajdziecie tu liczne porady, a także artykuły o kulturze rowerowej i historii kolarstwa.

SUBSCRIBE & FOLLOW

FIND US ON FACEBOOK

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium