Serwis rowerowy Wrocław Krzyki od Loca Bikes

Jesteś z Wrocławia i szukasz profesjonalnego serwisu rowerowego na Krzykach? 

Zapraszamy do siedziby Loca Bikes na ulicę Sokolą 15 (boczna Gajowickiej). 

W sezonie warto najpierw skontaktować się z nami na numer +48 570 101 348

O serwisie rowerowym Wrocław Krzyki

W Loca Bikes naszą główną działalnością jest produkcja szybkich rowerów miejskich na indywidualne zamówienie. Nasze rowery zostały do tej pory docenione na wielu targach oraz przez branżowych ekspertów chociażby z Playboya, Men's Health, Magazynu Rowerowego czy Rowerowych Porad.

Kiedy w marcu 2017 roku przenieśliśmy naszą siedzibę na ulicę Sokolą na Krzykach okazało się, że lokalni mieszkańcy mają spory problem ze znalezieniem dobrego serwisu rowerowego, który sprawnie naprawi ich rower. 

Bardzo wiele osób przychodziło do nas i pytało czy moglibyśmy naprawić lub wyregulować ich rower. Opowiadali, że w innych serwisach rowerowych na Krzykach czas oczekiwania na wykonanie usługi w sezonie wynosi nawet 2 tygodnie. 

Postanowiliśmy odpowiedzieć na tą potrzebę i w grudniu 2017 roku oficjalnie otworzyliśmy serwis rowerowy Wrocław Krzyki, w którym poza serwisem rowerów naszej produkcji pomagamy również właścicielom innych marek. 

Serwis Rowerowy Loca Bikes - zakres usług

Najlepiej znamy się na rowerach miejskich i szosowych, bo takie od lat sami produkujemy. W naszym serwisie na Krzykach oczywiście zajmiemy się również rowerami trekkingowymi czy górskimi, ale może zdarzyć się, że nie będziemy w stanie wykonać bardziej złożonego serwisu amortyzatora gazowego lub innej specjalistycznej usługi typowej dla rowerów górskich.

Pełen zakres naszych usług znajdziecie państwo na stronie naszego serwisu rowerowego.

Cennik serwisu rowerowego Wrocław Krzyki

Podstawowy przegląd roweru wykonamy już za 125zł. Wymiana opony czy dętki to koszt 20zł podobnie jak regulacja hamulców czy przerzutki.

Kompletny cennik usług, prowadzonych przez serwis rowerowy Loca Bikes jest dostępny na naszej stronie.

Malowanie ram rowerowych w serwisie Loca Bikes

Poza tworzeniem własnych rowerów oraz serwisem rowerowym na Krzykach zajmujemy się także malowaniem ram rowerowych innych producentów. Malujemy miesięcznie kilkadziesiąt ram stosując różne techniki jak malowanie proszkowe czy malowanie na mokro i śmiało możemy powiedzieć, że mamy w tej materii spore doświadczenie. 

Jeśli chcesz odnowić swoją ramę lub całkiem zmienić jej wygląd to z chęcią ci pomożemy. Szczegóły dotyczące naszej oferty znajdziesz na stronie naszej lakierni.