Nasze rowery docenione przez Playboya, Rowerowe Porady i wielu innych

Co wspólnego mają Playboy, Esquire, K MAG, Men's Health i National Geographic z TVP, Magazynem Rowerowym, Velo News i INN Poland? Wszyscy pisali o Loca Bikes. I to jak pisali! Przeczytajcie sami... 

Przeczytaj więcej
Opinie klientów o rowerach Loca Bikes

Borys Szyc twierdzi, że jego rower od Loca Bikes jest genialny. Jessica Mercedes jest zaskoczona niską wagą i przyspieszeniem swojej Białej Pantery. A co mówią nasi inni klienci? Przekonaj się sam. 

Przeczytaj więcej
Rafał Gręźlikowski - podróżnik o jednej nodze daje naszym rowerom niezły wycisk

Rafał Gręźlikowski to ekstremalny podróżnik rowerowy o jednej nodze, który na naszym rowerze Peleton 8 speed dokonuje rzeczy niebywałych. Przeczytajcie koniecznie o jego 7 tygodniowej wyprawie po Szkocji, morderczych podjazdach na Podhalu czy nocowaniu w opuszczonych ruinach na Dolnym Śląsku.

Przeczytaj więcej
LOCA x TRAGEDIA racing team

Loca x Tragedia to zespół kolarski, którego zawodnicy uczestniczą w polskich i międzynarodowych wyścigach na torze oraz mistrzostwach kurierów rowerowych.

Przeczytaj więcej
Ostrym kołem ze Śląska na Mazury? Czemu nie!

Oskar Szwan to student Politechniki Wrocławskiej i rowerowy konstruktor, który w sierpniu 2017 ruszył w trasę z Piekar Śląskich na Mazury na solidnie obciążonym rowerze typu ostre koło naszej produkcji. Czy jego wyprawa się powiodła? O tym przeczytacie w tym artykule.

Przeczytaj więcej
  • 1

O blogu

Na tej stronie zebraliśmy opinie na temat naszych rowerów. Przeczytaj co sądzą o nas eksperci z branży, media i przede wszystkim nasi klienci.

Subscribe & Follow

Find us on Facebook