Nasze rowery docenione przez Playboya, Rowerowe Porady i wielu innych

Rowery LOCA są regularnie testowane przez ekspertów z branży rowerowej i przedstawicieli mediów. To na co najczęściej zwracają oni uwagę to niespotykana na rynku możliwość personalizacji, wysoka jakość wykonania, przemyślany dobór komponentów, niska waga i dobre właściwości jezdne. Zobaczcie sami:

Rowerowe Porady

"Peleton Gold od Loca Bikes to jeden z 7 rowerów, które sam bym kupił". Więcej informacji w video.

Playboy

"W Loca Bikes każdy rower jest personalizowany pod konkretnego użytkownika i jego preferencje!". Więcej informacji w numerze Playboya z sierpnia 2017.

Esquire

"Jeśli lenistwo to tylko na wykonywanych ręcznie i na zamówienie klienta polskich rowerach Loca Bikes". Więcej informacji w numerze Esquire z lipca 2017.

Men's Health

"Loca Bikes szuka złotego środka między pełną customizacją, a seryjną produkcją. W MH uważamy, że trafili bez pudła.". Więcej informacji w numerze Men's Health z kwietnia 2016.

TVP

"Loca Bikes to indywidualne podejście do klienta i dobra jakość". Cały artykuł można przeczytać tutaj.

Interia

"Sporym zaskoczeniem było dla mnie jak Raw Gold szybko przyspiesza - wystarczy kilka ruchów pedałami, by rower poniósł nas mocno do przodu. Dzięki kierownicy stylizowanej na klasycznego szosowego "baranka", manewrowanie podczas jazdy miejskiej jest dużo łatwiejsze niż rowerem z prostą kierownicą". Cały artykuł można przeczytać tutaj.

INN Poland

"Loca Bikes produkuje 80 rowerów rocznie, ale bywa, że 20 w jednym tylko miesiącu. Największą popularnością cieszą się obecnie rowery single speed/ostre koło – głównie w zeszłym sezonie, w obecnym Loca Bikes sprzedaje więcej sportowych rowerów miejskich z 8 biegami". Kompletny tekst jest dostępny tutaj.

Antyweb

Wywiad z założycielem Loca Bikes Aleksandrem Zemke. Film dostępny jest tutaj.

K Mag

Tekst o historii Loca Bikes: "Pasja przekuta w biznes, czyli od gier komputerowych do rowerów". Materiał dostępny jest tutaj.

National Geographic

"Loca Bikes to rowery jak z marzeń." Kompletny tekst ukazał się w National Geographic Traveler z listopada 2016.

F5

Wywiad z założycielem Loca Bikes Aleksandrem Zemke, w której opowiada on o wizji i historii firmy. Kompletny tekst znajduje się tutaj.

Auto Stuff

"Dzięki zindywidualizowanemu podejściu i zaangażowaniu wkładanym w każdy projekt, LOCA BIKES ruszając w kwietniu 2016 roku ze sprzedażą przygotowywanych modeli, zostali już docenieni m.in. na prestiżowych berlińskich targach Fahrradschau 2016, a ich rowery trafiły nawet do Singapuru czy Izraela." Kompletny tekst znajduje się tutaj.

T3

"Loca Bikes to biznes zrodzony z pasji!". Kompletny tekst ukazał się w wydaniu T3 z lipca 2017 roku. 

Mam biznes

Wywiad z twórcą Loca Bikes Aleksandrem Zemke. Kompletny tekst można znaleźć tutaj.

Bike Trendy

"Loca Bikes pozwala każdemu wymyślić swój rower. Dosłownie, w Loca Bikes można zażyczyć sobie rower według własnego szkicu, a oni to już profesjonalnie przygotują i przedstawią gotowy do realizacji projekt." Tekst dostępny jest tutaj.

Bike Press

"Kolorowe, indywidualne i w dodatku sprawne. Rowery konstruowane i malowane są ręcznie." Tekst dostępny jest tutaj.