29.jpg
Nasze rowery docenione przez Playboya, Rowerowe Porady i wielu innych

Rowery LOCA są regularnie testowane przez ekspertów z branży rowerowej i przedstawicieli mediów. To na co najczęściej zwracają oni uwagę to niespotykana na rynku możliwość personalizacji, wysoka jakość wykonania, przemyślany dobór komponentów, niska waga i dobre właściwości jezdne. Zobaczcie sami:

Rowerowe Porady

"Peleton Gold od Loca Bikes to jeden z 7 rowerów, które sam bym kupił". Więcej informacji w video.

Playboy

"W Loca Bikes każdy rower jest personalizowany pod konkretnego użytkownika i jego preferencje!". Więcej informacji w numerze Playboya z sierpnia 2017.

Samsung 

Nasz rower Fast Bastard został wybrany przez firmę Samsung do promocji telefonu Samsung Galaxy S9. Reklamę TV można zobaczyć tutaj.

Elle 

Magazyn dla kobiet Elle poleca nasz rower Rose jako jeden z najciekawszych damskich rowerów miejskich.

CKM

"Rowery te jeżdżą po całym świecie, wszędzie tam gdzie trafią, stając się wyznacznikami miejskiego, nowoczesnego stylu i tak poszukiwanego indywidualizmu". Więcej informacji w artykule.

Esquire

"Jeśli lenistwo to tylko na wykonywanych ręcznie i na zamówienie klienta polskich rowerach Loca Bikes". Więcej informacji w numerze Esquire z lipca 2017.

Men's Health

"Loca Bikes szuka złotego środka między pełną customizacją, a seryjną produkcją. W MH uważamy, że trafili bez pudła.". Więcej informacji w numerze Men's Health z kwietnia 2016.

Nasze rowery zostały ponownie wybrane do grona najciekawszych na rynku w zestawieniu w Men's Health z maja 2018

TVP

"Loca Bikes to indywidualne podejście do klienta i dobra jakość". Cały artykuł można przeczytać tutaj.

Interia

"Sporym zaskoczeniem było dla mnie jak Raw Gold szybko przyspiesza - wystarczy kilka ruchów pedałami, by rower poniósł nas mocno do przodu. Dzięki kierownicy stylizowanej na klasycznego szosowego "baranka", manewrowanie podczas jazdy miejskiej jest dużo łatwiejsze niż rowerem z prostą kierownicą". Cały artykuł można przeczytać tutaj.

INN Poland

"Loca Bikes produkuje 80 rowerów rocznie, ale bywa, że 20 w jednym tylko miesiącu. Największą popularnością cieszą się obecnie rowery single speed/ostre koło – głównie w zeszłym sezonie, w obecnym Loca Bikes sprzedaje więcej sportowych rowerów miejskich z 8 biegami". Kompletny tekst jest dostępny tutaj.

Antyweb

Wywiad z założycielem Loca Bikes Aleksandrem Zemke. Film dostępny jest tutaj.

K Mag

Tekst o historii Loca Bikes: "Pasja przekuta w biznes, czyli od gier komputerowych do rowerów". Materiał dostępny jest tutaj.

National Geographic

"Loca Bikes to rowery jak z marzeń." Kompletny tekst ukazał się w National Geographic Traveler z listopada 2016.

F5

Wywiad z założycielem Loca Bikes Aleksandrem Zemke, w której opowiada on o wizji i historii firmy. Kompletny tekst znajduje się tutaj.

Auto Stuff

"Dzięki zindywidualizowanemu podejściu i zaangażowaniu wkładanym w każdy projekt, LOCA BIKES ruszając w kwietniu 2016 roku ze sprzedażą przygotowywanych modeli, zostali już docenieni m.in. na prestiżowych berlińskich targach Fahrradschau 2016, a ich rowery trafiły nawet do Singapuru czy Izraela." Kompletny tekst znajduje się tutaj.

T3

"Loca Bikes to biznes zrodzony z pasji!". Kompletny tekst ukazał się w wydaniu T3 z lipca 2017 roku. 

Mam biznes

Wywiad z twórcą Loca Bikes Aleksandrem Zemke. Kompletny tekst można znaleźć tutaj.

Bike Trendy

"Loca Bikes pozwala każdemu wymyślić swój rower. Dosłownie, w Loca Bikes można zażyczyć sobie rower według własnego szkicu, a oni to już profesjonalnie przygotują i przedstawią gotowy do realizacji projekt." Tekst dostępny jest tutaj.

Bike Press

"Kolorowe, indywidualne i w dodatku sprawne. Rowery konstruowane i malowane są ręcznie." Tekst dostępny jest tutaj.

O BLOGU

Na tej stronie zebraliśmy opinie na temat naszych rowerów. Przeczytaj co sądzą o nas eksperci z branży, media i przede wszystkim nasi klienci.

Loca Bikes to wrocławska manufaktura rowerowa. Od 2016 roku wyprodukowaliśmy kilkaset spersonalizowanych rowerów i możemy śmiało powiedzieć, że trochę już na ten temat wiemy. W ramach bloga chcemy się tą wiedzą dzielić i zarażać Was rowerową pasją. Znajdziecie tu liczne porady, a także artykuły o kulturze rowerowej i historii kolarstwa.

SUBSCRIBE & FOLLOW

FIND US ON FACEBOOK

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium