Team
Aleksander
Zemke

Założyciel

Olek większą część swojej kariery przepracował w branży gier komputerowych, gdzie między innymi zarządzał działem kreatywnym. Po wielu latach kreowania wirtualnej rzeczywistości postanowił poświęcić się swojej życiowej pasji - rowerom. Wykorzystując doświadczenia i cenne kontakty z artystami założył LOCA bikes by tworzyć customowe rowery, które dają poczucie wyjątkowości i kolosalną radość z jazdy, 

Rafał
Rybak

Główny projektant

Rafał współtworzył z Olkiem Loca Bikes od samego początku. Zawsze marzył o zostaniu meksykańskim wrestlerem, ale miał problemy ze zbudowaniem odpowiednio dużych mięśni. Może i dobrze, bo dzięki temu poświęcił się karierze designera i grafika tworząc jedyne w swoim rodzaju prace. Obecnie poza projektowaniem i tworzeniem rowerów zajmuje się też rozwojem biznesu.

Kuba 
Czemarnik

Product manager

Kuba to filozof, co prawda, niezbyt znany. Długa historia krótką, woli patrzeć na szklankę do połowy pełną, czytać między wierszami, a niektórzy lubią go, i to nawet bardzo (Kamil G. i ponoć kilku innych). Jest filologiem angielskim i nauczycielem, lubi ludzi, ładne rzeczy i design, dlatego też świetnie odnalazł się na pokładzie LOCA BIKES.

Matylda 
Zawadzka

Projektantka strony i brandingu

Matylda jest uznaną projektantką i ilustratorką, mieszkającą na stałe w Barcelonie. Poza stworzeniem brandingu i strony internetowej Matylda także projektuje rowery dla LOCA bikes. Polecamy jej portfolio.

Kamil 
Groszek

PR Specialist

Charyzma, charyzma i charyzma. No wiecie, nie da się go nie polubić. Mówi dużo, a nawet więcej, ale na całe szczęście jest przy tym jedynym w swoim rodzaju. Kamil to przyszły, czy już jedną nogą, lekarz, entuzjasta ludzi i życia. W LOCA BIKES jest nieocenionym PR'owcem. 


Ensar
Husković

Projektant 3d

Ensar jest naszym człowiekiem w Chorwacji. Nie zatrudniliśmy go jednak tylko po to aby mieć dobrą bazę na letnie wypady. Ensar jest utalentowanym projektantem 3d i to dzięki niemu jesteśmy w stanie szybko tworzyć foto-realistyczne wizualizacje 3d rowerów i weryfikować wiele założeń już na etapie projektu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium