Return Policy

Polityka zwrotów

W Loca Bikes robimy wszystko, aby sprostać Państwa wysokim oczekiwaniom i dokładamy wszelkich starań, abyście byli państwo
w pełni zadowoleni z naszych produktów. Jeśli mimo to nie jesteście Państwo zadowoleni z naszego produktu, to zawsze możecie go odesłać w przeciągu 14 dni od objęcia produktu w posiadanie, bez podawania przyczyn. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat zwrotów prosimy o kontakt na nasz numer telefonu lub E-mail:

+48 690 433 252 lub hello@locabikes.com

Dziękujemy!

 

Zasady zwrotów

  1. Klient powinien obchodzić się z produktem i sprawdzać go tylko w taki sam sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu spowodowane korzystaniem z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania.
  2. W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedaży należy dokonać zwrotu Produktu na adres: Redarów 28, 52-340 Wrocław.
  3. W miarę możliwości, prosimy Klientów o odsyłanie zwracanych towarów w oryginalnym i nieuszkodzonym opakowaniu.
  4. Konsument może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy na formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 do regulaminu. Skorzystanie z formularza nie jest obowiązkowe, jednak pomoże nam jak najszybciej przeprowadzić cały proces.
  5. Po upływie 14 dni od daty zakupu firma Loca Bikes nie jest w żaden sposób zobowiązana do przyjęcia zwrotu towaru, zamiany zwracanego towaru na inny czy też jakiegokolwiek zwrotu poniesionych kosztów.
  6. W przypadku kiedy towar, który otrzymaliście państwo od nas, jest uszkodzony, prosimy o niezwłoczne zgłoszenie szkody kurierowi dostarczającemu przesyłkę i spisanie z nim protokołu szkody.
    Prosimy również o wysłanie nam jak najszybciej zdjęć uszkodzeń oraz etykiety, która znajduje się na paczce lub kartonie. Zdjęcia i wszelkie niezbędne informacje prosimy wysyłać na E-mail hello@locabikes.com.
  7. Rowery, które zostały zaprojektowane i wyprodukowane na specjalne zamówienie klienta, nie podlegają zwrotom. Dotyczy to indywidualnie zaprojektowanych malowań oraz indywidualnych konfiguracji technicznych. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy jednak koniecznie o kontakt z nami. Dokonamy wszelkich starań, aby rozwiązać państwa problem.

Dokładnie opisane zasady zwrotów znajdziesz w naszym regulaminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium