Gravele Loca Bikes w Warszawie - otwieramy się w stolicy!
Gravele Loca Bikes w Warszawie - otwieramy się w stolicy!

Prędzej czy później ten moment musiał nadejść. W końcu, z dumą możemy to ogłosić - jeżeli chciałbyś zobaczyć nasze rowery gravelowe i rowery miejskie, a do stolicy jest Ci bardziej po drodze niż do Wrocławia, zapraszamy serdecznie do naszego punktu w Warszawie, na ul. Jordanowskiej!

Nasz rowery możecie znaleźć tam, dzięki uprzejmości chłopaków z Dandy Horse, w siedzibie ich zakładu kołodziejskiego.

W celu obejrzenia rowerów konieczne jest wcześniejsze zarezerwowanie terminu pod numerem: +48 571 442 337 lub mailowo: piotr@locabikes.com

Jaką drogą w takim razie zmierzamy?

W nowej lokalizacji znajdziecie rowery testowe oraz naszego kolegę Piotra, który przeprowadzi Was przez całe zamówienie i pomoże w skonfigurowaniu Waszej wymarzonej maszyny.
Procedura zostaje więc dokładnie taka sama, ale za to, osoby ze stolicy nie będą musiały przemierzać do nas kilkuset kilometrów.

Jeżeli zamawialiście u nas rower w tym lub pod koniec poprzedniego roku, prawdopodobnie mieliście już styczność z Piotrem - to on odpowiada obecnie za obsługę i koordynację dużej części zamówień. Jesteśmy przekonani, że zostawiamy Was w dobrych rękach!


Rowery miejskie i rowery typu gravel w Warszawie - co dokładnie znajdziecie w stolicy?

Na ten moment w naszym lokalu na Jordanowskiej możecie się przejechać na praktycznie każdym rodzaju roweru z naszego arsenału. W Warszawie znajdziecie więc zarówno gravele, jak i rowery miejskie, a dokładniej:

  • Nasz flagowy model, czyli aluminiowy gravel, o geometrii na tyle uniwersalnej, że zabierzecie go zarówno na leśną wycieczkę, jak i trasy typowe dla rowerów typu road plus
  • Karbonowy gravel - maszynę z możliwością zamontowania opon szerokich nawet na 50 mm, o bardzo stabilnej geometrii, przygotowaną na najcięższe szlaki.
  • Stalowy rower gravelowy na rurkach Columbus Zona - najwygodniejszą szutrówkę w naszej ofercie, świetnie sprawdzającą się na długich bikepackingowych wyprawach oraz ultramaratonach.
  • Oraz nasze rowery miejskie w wersji męskiej oraz damskiej. Świetnie poradzą sobie one jako uliczne połykacze kilometrów, ale także jako gravele czy rowery turystyczne z napędem na pasek oraz piastą biegową.

Gravele i rowery miejskie Loca Bikes w Warszawie - a co poza tym?

Poza zamówieniem roweru, w siedzibie Dandy Horse możesz również :

  • Uzgodnić customowe malowanie - Piotr przeprowadzi Cię przez cały proces wyboru designu Twojego nowego roweru Loca Bikes.
  • Przekazać swój prywatny rower na malowanie w lakierni Dreamworkers. To z nią współpracujemy przy większości projektów i zachęcamy Was do tego samego!

Wszystkie osoby z Wrocławia i okolic niezmiennie zachęcamy natomiast do odwiedzenia naszego showroomu i siedziby firmy na ulicy Redarów 28. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku, zapraszamy!

O BLOGU

Na tej stronie zebraliśmy opinie na temat naszych rowerów. Przeczytaj co sądzą o nas eksperci z branży, media i przede wszystkim nasi klienci.

Loca Bikes to wrocławska manufaktura rowerowa. Od 2016 roku wyprodukowaliśmy kilkaset spersonalizowanych rowerów i możemy śmiało powiedzieć, że trochę już na ten temat wiemy. W ramach bloga chcemy się tą wiedzą dzielić i zarażać Was rowerową pasją. Znajdziecie tu liczne porady, a także artykuły o kulturze rowerowej i historii kolarstwa.

SUBSCRIBE & FOLLOW

FIND US ON FACEBOOK

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium